Czy wymagana jest rezerwacja?

Tak, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Czy transfer jest w cenie parkingu?

Tak,transfer parking->lotnisko->parking jest w cenie usługi parkingowej.

Co należy zrobić po przylocie aby dostać się na parking ?

Po przylocie i odbiorze wszystkich bagaży należy zadzwonić do naszego kierowcy. Odbiór odbywa się na wysokości hali przylotów na pasie trzecim przy parkingach.

Jak często busik dowozi klientów na lotnisko?

Busik parkingowy kursuje 24h na dobę co 2-10 minut. Po przylocie warunkiem odbioru jest jedynie potwierdzenie odbioru wszystkich bagaży.

Czy rezerwacja jest płatna z góry?

Nie wymagamy przedpłaty za parking, rezerwacja jest nieodpłatna.

Jak daleko znajduje się parking od lotniska?

Nasz parking znajduje się 800m od lotniska, transfer naszym busem trwa tylko 2 minuty.

W jaki sposób dokonam zapłaty za parking?

Usługa parkingowa opłacana jest na miejscu. Płatność gotówką po powrocie.

Czy pomagają państwo w razie problemów z samochodem?

Tak, oferujemy pomoc w zakresie problemów z akumulatorem lub brakiem powietrza w oponach.

RODO

Drodzy Państwo w oparciu o art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, mamy obowiązek informacyjny w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Dokonanie rezerwacji miejsca parkingowego, telefonicznie lub e-mailowo jest równoznaczne z akceptacją regulaminu parkingu oraz automatyczne wyrażenie zgody na:

przetwarzanie danych podanych w rezerwacji miejsca parkingowego przez firmę PARKING PRZY CARGO w celu wykonania usługi parkingowej i na zasadach określonych w polityce prywatności
otrzymywanie drogą elektroniczną na podany w rezerwacji adres e-mail lub sms na podany nr telefonu informacji dotyczących usług firmy jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych PARKING PRZY CARGO w okresie niezbędnym do realizacji usługi parkingowej

Informujemy, że :

celem zbierania danych jest realizacja usługi parkingowej, podanie danych jest warunkiem wykonania usługi parkingowej, bez ich podania usług nie może zostać wykonana lub jej wykonanie może być znacznie utrudnione
Państwa dane nie będą przekazywane innym podmiotom oraz osobom trzecim służą one tylko i wyłącznie do zrealizowania usługi parkingowej
Państwa dane będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji usługi parkingowej
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.