KONTAKT : 720 818 950
email : MyjniaLotniskoWroclaw@gmail.com

Cennik:
✅PRANIE TAPICERKI* (boczki, podłoga, bagażnik, całe fotele z zagłówkami, dywaniki) 150 zł

✅CZYSZCZENIE SKÓR PREPARATAMI FIRMY COLOURLOCK ORAZ IMPREGNACJA 100 zł

✅CZYSZCZENIE SKÓR PREPARATAMI FIRMY COLOURLOCK, IMPREGNACJA ORAZ PRANIE TAPICERKI* 150 zł

✅PRANIE TAPICERKI* (boczki, podłoga, bagażnik, całe fotele z zagłówkami, dywaniki +OZONOWANIE+MYCIE KOMPLETNE Z WOSKIEM NA MOKRO (odkurzanie, szyby, plastiki, progi,nabłyszczanie opon) 200 zł (czas usługi około 3-4 godzin)

✅CZYSZCZENIE SKÓR+IMPREGNACJA+PRANIE TAPICERKI*+OZONOWANIE+MYCIE KOMPLETNE Z WOSKIEM NA MOKRO (odkurzanie, szyby, plastiki, progi,nabłyszczanie opon) 200 zł

✅TRANSPORT AUTA DOOR TO DOOR 50 zł(do 15km)
✅OZONOWANIE KLIMATYZACJI I WNĘTRZA 50 zł(usuwa zapachy oraz bakterie)
✅CZYSZCZENIE PODSUFITKI 50 zł
✅MYCIE KOMPLETNE Z WOSKIEM NA MOKRO 70 zł (odkurzanie, szyby, plastiki, progi,nabłyszczanie opon)
✅MYCIE WEW 40 zł (odkurzanie, szyby, plastiki)
✅MYCIE ZEW 40 zł (z woskiem na mokro)
✅PRANIE 1 ELEMENTU np FOTEL 25 zł/szt
✅PRANIE FOTELIKA DZIECIĘCEGO 50 zł

*pranie tapicerki obejmuje wszystkie elementy z wyjątkiem podsufitki/w przypadku bardzo mocnych zabrudzeń wycena indywidualna.

Polerowanie lakieru / Powłoki ❇️ polecamy: firma Good look Arwi detailing

Jako Auto Myjnia przy Cargo oferujemy kompleksowe usługi mycia samochodów zarówno dla osób prywatnych, jak i firm prowadzących własne floty. W procesie czyszczenia Państwa samochodu używamy jedynie profesjonalnych oraz w pełni bezpiecznych środków uznanego w branży niemieckiego producenta chemii – Koch Chemie. To pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, a także w korzystnej, przystępnej cenie. Jakość naszej myjni ręcznej została doceniona przez wielu Klientów, którzy nam zaufali i powierzyli swoje auto.

Kompleksowe czyszczenie Twojego auta

Nasza myjnia ręczna Wrocław to przede wszystkim profesjonalizm i kompleksowość usługi czyszczenia – zajmujemy się bezpiecznym myciem wewnętrznym i zewnętrznym. Mogą być Państwo pewni bezpieczeństwa usługi mycia auta – nasza myjnia jest w pełni ręczna, korzystamy również jedynie ze sprawdzonych środków, które zdobyły uznanie w branży. W ramach usługi oferujemy czyszczenie skór, ozonowanie auta, a także kompleksowe pranie tapicerki samochodowej.

Pranie tapicerki samochodowej Wrocław

Pranie tapicerki samochodowej właśnie u nas daje niesamowite efekty, które mogą Państwo zobaczyć na poniższych zdjęciach. Dzięki praniu tapicerki zapewnią sobie Państwo całkowite odświeżenie wnętrza auta, które będzie utrzymywać się przed długi czas, co z dodatkowym ozonowaniem zdziała naprawdę dużo.

GALERIA

Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej myjni ręcznej – kompleksowo wyczyścimy Państwa samochód zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, również w sytuacji, jeżeli chcą Państwo przygotować auto pod sprzedaż. Nasza usługa jest w pełni bezkontaktowa – umożliwiamy pozostawienie i odbiór samochodu bez kontaktu z pracownikiem, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo.

Dla flot

Oferujemy także specjalne usługi dla firm posiadających własne floty samochodowe. Mogą Państwo znacznie zmniejszyć koszty posiadania takiej floty – jako auto myjnia oferujemy także dobrze zlokalizowany parking dla flot w bardzo korzystnej cenie. Oferujemy również prowadzenie oddziałów wypożyczalni, co zdejmuje z Państwa część obowiązków. Zainteresowane osoby prosimy o rezerwację terminów telefonicznie lub za pośrednictwem mediów społecznościowych – istnieje możliwość odbioru auta jeszcze tego samego dnia!

KONTAKT : 720 818 950
email : MyjniaLotniskoWroclaw@gmail.com